O firmie

Kontakt z nami

O NAS

Firma Minvest prowadzi działalność gospodarczą od 2008 r. Od chwili powstania rozwijamy się dynamicznie i dążymy do dalszego i ciągłego rozwoju. Mimo dosyć krótkiego czasu istnienia na rynku, dotychczasowe osiągnięcia świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług. Współpracujemy z największymi producentami kostki brukowej jak Polbruk, Forbet, Certus oraz firmami NATAN Plast, CJ Blok.

W ofercie firmy Minvest znajduje się m.in. kostka brukowa (kostki dostępne są w szerokiej palecie kolorów oraz w różnych grubościach od 4 do 10 cm). W celu dostosowania się do potrzeb Klienta, firma oferuje zarówno kostkę szlachetną jak i standardową oraz obrzeża chodnikowe, krawężniki drogowe, płyty chodnikowe, palisady, ścieki drogowe, płyty tarasowe, ogrodzenia, uniwersalne systemy obrzegowań i zabudowy terenów zielonych, w tym obrzeża plastikowe.

Naszą ofertą staramy się wyjść naprzeciw coraz wyższym wymaganiom Klienta w czasach rosnącej dbałości o otoczenie domu i wygląd ogrodów. Naszym celem jest dołożenie wszelkich starań, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale również piękne. Polecamy się tym, którzy cenią sobie krótki czas realizacji, niskie koszty, lubią korzystać tylko z najwyższej jakości usług i szukają solidnego partnera do planowania inwestycji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego punktu sprzedaży w Lublinie oraz do obejrzenia ogrodu wystawowego, który umożliwi Państwu ocenę jakości, walorów estetycznych oraz dokonanie wyboru kostki. Uzyskacie Państwo również fachowe porady oraz informację o aktualnej ofercie handlowej.

PROJEKTY UNIJNE

MINVEST Magdalena Niezgoda realizuje projekt:

Podwyższenie konkurencyjności przedsiębiorstwa przez inwestycje w odnawialne źródła energii i termomodernizację.

Oś Priorytetowa I. Przedsiębiorczość i Innowacje, działanie 1.4 Dotacje inwestycyjne w zakresie dostosowania przedsiębiorstw do wymogów ochrony środowiska oraz w zakresie odnawialnych źródeł energii – Schemat A

Tytuł projektu: Podwyższenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez inwestycje w odnawialne źródła energii i termomodernizację.

Nr umowy o dofinansowanie: 09.12-UDA-RPLU.01.04.01-06-135/12

Celem projektu jest podwyższenie konkurencyjności przedsiębiorstwa dzięki usprawnieniom termomodernizacyjnym. W ramach projektu planuje się zastosowanie odnawialnych źródeł energii oraz innych usprawnień termomodernizacyjnych.

Realizacja projektu pozwoli na redukcję zapotrzebowania i wydatków ponoszonych na energię, a także ograniczenie emisji CO2 do atmosfery.

PROJEKT ZREALIZOWANY

zestawienie

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Instytucja Zarządzająca RPO WL:

Departament Strategii i Rozwoju Regionalnego

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie

ul. Stefczyka 3b, 20-151 Lublin, tel. 81 44 16 738, faks 81 44 16 740

Punkt Informacyjny

Departamentu Strategii i Rozwoju Regionalnego

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie

tel.: 800 888 776 (bezpłatna infolinia), 81 44-16-750

e-mail: rpo@lubelskie.pl ,

www.rpo.lubelskie.pl

Adres strony internetowej informującej o RPO WL prowadzonej przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

http://www.lubelskie.pl/index.php?pid=1071

Instytucja Pośrednicząca II stopnia RPO WL:

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Wojciechowska 9a, 20-704 Lublin

Punkt Informacyjny Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

tel.: 81 46-23-831, 81 46-23-812

lawp@lawp.eu, lawp@lubelskie.pl
www.lawp.eu,www.lawp.lubelskie.pl